Rreth Nesh

Vizioni ynë

Vestibulum ultrices ligula sit amet augue interdum fermentum. Vestibulum sed nisi ornare, tincidunt ante et, tempus metus. Nunc pellentesque purus odio, eu dictum mi luctus vitae. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Maecenas fermentum interdum elit, vel laoreet elit ultricies quis. Nam massa nisl, bibendum ut lectus ac, sodales laoreet nibh. Praesent cursus mauris at purus volutpat ultrices. Duis in semper orci. Duis ultricies auctor pulvinar. Fusce quis orci urna. Phasellus ut velit fringilla enim ultrices varius ac et odio. Sed eleifend, ipsum eu laoreet dictum.

Misioni ynë

Vestibulum elit massa, maximus id magna non, lacinia convallis mi. Aliquam elit odio, placerat nec euismod vel, accumsan eu tortor. Pellentesque ullamcorper interdum odio, at semper tellus mattis quis! Maecenas feugiat lectus in nisl cursus tincidunt.

  • Nulla laoreet metus at eros porttitor elementum.
  • Sed et purus eu dolor tempor fringilla eu eget quam.
  • Quisque euismod elit pellentesque massa consequat.
  • Sed non erat non est suscipit tincidunt.

Numrat nuk gënjejnë

Duke filluar nga viti 2004 kemi pasur sukses të mjaftueshëm, ku vazhdojm edhe sot e tutje.

176Projekte
47MVizitorë
35Lokacione

Rritjet e shpejta të sektorëve

Vestibulum ultrices ligula sit amet augue interdum fermentum. Vestibulum sed nisi ornare, tincidunt ante et, tempus metus. Nunc pellentesque purus odio, eu dictum mi luctus vitae. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Maecenas fermentum interdum elit, vel laoreet elit ultricies quis. Nam massa nisl, bibendum ut lectus ac, sodales laoreet nibh.

Shtrirje të rrjetit
0
Lidhje të kabllovikut dhe IP TV
0
Web faqe
0
Aplikacione për mirëmbajtje të Biznesit
0
Logo dhe Reklama
0
Mirëmbajtje të rrjeteve sociale
0

Po kërkoni që ti bëni Rrjet të riMarketingWeb faqeLogoAplikacion për mirëmbajtje të kompanis tuaj?

Misioni Ri

Ne vazhdojmë të punojmë me hapa shumë të shpejt ku së shpejti do të kemi edhe shërbimet e telefonis Fikse dhe Mobile.

Adresa dhe kontakti

Rr. Rilindja Kombëtare
24000 Malishevë
+383 45 888 855

Orari i punës

E hanë – E shtunë
09:00 – 19:00
E dielë (Kujdestaria)
Problemet teknike me telefon
11:00 – 18:00

Oferta MIKU

Oferta MIKU vlen për të gjithë klientet aktivë, në qoftëse sjellni një mik (Klient) të RI në kompaninë tonë ju fitoni 1 muaj GRATIS.

Klientët

Isp BroadcasT ka çasje në të gjithë territorin e Kosovës me Wireless me teknologjin e fundit 5Ghz A/B/G/N/AC dhe gjithë ashtu kabllorin në komunen e Malishevës.