Exploroni Çmimet dhe Kanalet

ideale për biznes. shtëpi.

Zgjidh një nga ofertat tona

Çmime për çdo kategori

Oferta për të zgjidhur problemet e çdo shtëpie apo biznesi!

Oferta Standard

€18 / Kontratë mujore

15 / Kontratë vjetore
 • Internet 166 Mbps
 • WIFI 6G
Oferta Standard Plus

€25 / Kontratë mujore

20 / Kontratë vjetore
 • 266 Mbps
 • 266 Kanale
 • WIFI 6G
Oferta Gold

€30 / Kontratë mujore

25 / kontratë vjetore
 • 366 Mbps
 • 366 Kanale + Digitalb
 • WIFI 6G
Oferta Gold Plus

€33 / Kontratë mujore

28 / Kontratë vjetore
 • 366 Mbps
 • 400 Kanale + Big Brother
 • WIFI 6G
Oferta Diamond

-

46 / mujore
 • 466 Mbps
 • 400 Kanale Full + Big Brother
 • WIFI 6G
Oferta Diamond Plus

-

56 / mujore
 • 566 Mbps
 • 400 Kanale Full + Big Brother
 • WIFI 6G
Oferta Plantinium

-

66 / mujore
 • 466 Mbps
 • 400 Kanale + Full
 • WIFI 6G
Oferta Plantinium Plus

-

96 / mujore
 • 966 Mbps
 • 400 Kanale + Full
 • WIFI 6G

Lista prej 400 kanale

Platforma jonë ka rreth 400 kanale televizive, duke përfshirë 350 kanale të ndryshme dhe 50 kanale sportive. ISP Braodcast është zgjedhja ideale për adhuruesit e sportit, ofruar me një gamë të gjerë lëshimesh dhe kanale sportive.

INFO
RTK1
TV Arbëria
TOP CHANEL HD
ATV
KTV
KTV HD
RTV21 HD
PRO 1
KLAN TV HD
VIZION PLUS HD
TV MALISHEVA
RTSH SAT HD
BIG BROTHER VIP 1
BIG BROTHER VIP 2
FERMA VIP 1
FERMA VIP 2
TV DIELLI HD
EURONEWS AL
SYRI TV
A2 CNN
KLAN PLUS
KLAN MACEDONIA
KLAN NEWS
REPORT TV
ABC HD
TOP NEWS HD
T NEWS
KANALI 7
NEW 24
ARTA NEWS
ORA NEWS HD
RTV ORA
T HD
LIVING HD
TRING SHQIP
RTSH SHQIP
SERIES HD
TURKISH STORIES
TRING NOVELAS HD
KANALD DRAMA
ALSAT M
T STORIES
3 PLUS
KLAN MUSIC
ISP MUSIX HD
ISP SHAHIRAT
ISP AKSION
ISP MIX
ISP KALAMAJTE
TRING TRING
TIP TV
KIDS
BANG BANG
CUFO TV
JUNIOR TV
BUBBLE
T CLOVER
T DING DONG
SKY DIGISOFIA
RTV 21 JUNIOR
TRING WORLD
TRING PLANET
TRING HISTORI
FERMA 1
FERMA 2
SKY SHQIP
ISP DOKUMENTAR
T DOC 1
T DOC 2
ARB DOKUMENTAR
EXP SHKENCE
EXP HISTORI
TRAVLE CHANNEL HD
TRAVEL CHANNEL HD
ANIMAL PLANET HD
ANIMAL PLANET HD
DISCOVERY CHANNEL
DISCOVERY SCIENCE HD
DISCOVERY TURBO XTRA
GEOHD

NICKELODEON
NICKTOONS
GOLD HD
MAX HD
STAR MOVIES
STAR
ARB MREKULLI
ARB AKSION
ARB HITS
ARB AVENTURA
ARB PIKEPYTJE
ISP AKSION
ISP DRAMA
TRING SUPER HD
TRING ACTION HD
TRING CLASSIC HD
TRING COMEDY
TRING LIFE
SMILE
TRING ORIGINAL
TRING FANTASY
TRING COLLECTION HD
TRING FAMILY HD
T ACTION
T COMEDY
T DRAMA
T PRIME 1
T PRIME 2
T THRILLER
FAX NEWS
EUROFILM
FILM AKSION HD
FILM AUTOR
FILM HITS HD
FILM KOMEDI
FILM DRAME
FILM THRILLER
FAMILY HD
PANORAMA TV
CINEMA1 HD
CINEMA 2 HD
LIFE HD
FOLK PLUS
SKY MAX HD
SKY STAR
7HD
SKY AKSION
SKY COMEDY
SKY NOVELA HD
FOX LIFE
FOX CRIME
SS-1 HD
SS-2 HD
SS-3 HD
SS-5 HD
SS-6 HD
SS-7 HD
SS-KOSOVA 1 HD
SS-KOSOVA 2 HD
SS-KOSOVA 3 HD
RTSH SPORT
TRING SPORT
SPORT ALB
SPORT ALB 1
SPORT ALB 2
SPORT ALB 3
SPORT ALB 4
EUROSPORT 1 DEUTSCHLAND
EUROSPORT 2 HD
OVER SPORT NEWS
OVER SPORT 1
OVER SPORT 2
OVER SPORT 3
OVER SPORT 4
OVER SPORT 5
OVER SPORT 6
RTK2 HD
RTK 3 HD
RTK4

ZERI TV
RTV 21 M
RTV 21 PLUS
RTV21 MIXHD
RTV21 POPULLORE
RTSH MUZIKE
RTSH 24 HD
RTSH 3
RTSH PLUS
RTSH SHKOLLE HD
EROLDI
BBF
NESER TV
TV ERA
FIRSTCHANNEL
TVR
TV PRIZRENI
CLUB TV
MTV KOSOVA
MUSE
DASMA TV
PEACE TV HD
CNA
SHENJA TV
TV LLAPI
SYRI VISION
TV MITROVICA
CLICK TV
OPOJA TV
RTV FONTANA HD
EUROAL
PLUS TV
MTV LIVE HD
STINET
MELODY.TV
MY MUSIC
STAR PLUS TV
SCAN TV
IN TV
SUPERSONIC TV
STV FOLK
ZJARR TV
24 KITCHEN HD
GALLAXY HD
KABEL EINS
KABEL EINS DOKU
NITRO
NTV
PRO7 MAXX
PROSIEBEN
RAI 1 HD
RAI 2 HD
RAI 3 HD
RTL BAYERN
RTL HB NDS
RTL HH SH
RTL REGIONAL NRW
RTL TELEVISION
RTLUP
RTLZWEI
SAT.1
SAT.1 BAJERN
SAT.1 GOLD
SAT.1 NRW
SIXX
SUPERRTL
TOGGO PLUS
VOX
HRT-TV4 HD
HRTINT. HD
SLO2 HD
SLO3 HD
HSE EXTRA
BIZZARE
BUNGA BUNGA
DESIRE
NO NAME162
NO NAME190

LIDHU SOT

A je gati për 966 Mbps Internet?

Fibra optike dhe Wi-Fi 6G përmirësojnë eksperiencën tuaj në internet, duke ju ofruar shpejtësi dhe stabilitet të lartë, pa asnjë pengesë.